Bebeğinizi Beklemeden Önce Sizi Neler Bekler – Heidi Murkoff

Yayınevi:

Düzenleyen: Anıl İlkay Bozkurt

Begüm Saracel

Hamilelik ve ebeveynlik üzerine çoksatanlar serisi yazarı, dünyaca ünlü Heidi Murkoff’tan Bebeğinizi Beklemeden Önce Sizi Neler Bekler, Epsilon Yayınevi etiketiyle raflarda yerini bebek sahibi olmak isteyen çiftler için aldı.

Sitede Yayınlanma Tarihi: 28 Ocak 2023
Kategoriler:

İnceleme

Bebek sahibi olmaya karar veren çiftlerin, sürecin başlangıcından itibaren akıllarına düşen sorulara cevap bulacağı, sağlıklı ve güvenli bir planlama için doğru adımları sunan dünya çapında en çok tercih edilen kitaplar arasında yer alan Bebeğinizi Beklemeden Önce Sizi Neler Bekler, II. edisyonuyla Epsilon Yayınevi etiketiyle okurlarını bekliyor.

“Bebeğinizi Beklemeden Önce Sizi Neler Bekler, başarılı bir hamilelik geçirmek için tur rehberiniz, yolculuk tanıtım filminiz ve kılavuz kitabınız olacak.” – Dr. Charles J. Lockwood

Bebek sahibi olmadan önce sorular cevaplarını buluyor

Bebek sahibi olmayı düşünen her kadın için okunması gerekli bir kitap olmasının yanı sıra, müstakbel babaların da bu süreçte daha sağlıklı bir yol izlemelerine ve eşlerinin neler yaşadığını daha iyi anlamalarına yardımcı olacak bir kaynak.

Çoksatan hamilelik ve ebeveynlik kitaplarının yazarı Heidi Murkoff’tan her çiftin hamile kalmadan önce sahip olması gereken bir kılavuz!

Yüzlerce soruya rahatlatıcı yanıtlar:

  • Her gün seks yapmalı mıyım?
  • Stres doğurganlığı etkiler mi?
  • Bebeğimin cinsiyetini belirlemem mümkün mü?
  • Hamile kalmadan önce nasıl beslenmeliyim?
  • Hamile kalmak için ne zaman yardım almalıyım?
  • Hamile kalmak için yaşam tarzımı değiştirmeli miyim?

Bebeğinizi Beklemeden Önce Sizi Neler Bekler,  hamile kalmak üzere olan ve gelecekteki bebeğine en başından itibaren en iyi koşulları sağlamak isteyen ebeveynler için birçok pratik ipucu ve tavsiye sunan bir rehber!

Okur görüşleri

“Çok bilgilendirici. Bilmem gerektiğinin farkında bile olmadığım tavsiyeler ve bilgiler veriyor! Gelecek yıl içinde ve sonrasında bir aile kurmayı planlayanlar için şiddetle tavsiye edilir!”

“Bu kitabı SEVİYORUM. Her şeye dokunuyor! Bununla ilgili en sevdiğim şeylerden biri, ilk sayfadan okumaya başlamak zorunda olmamanız. İçindekiler bölümüne bakabilir ve ilgilendiğiniz bölümlere doğrudan gidebilirsiniz. Bu kitabın tamamını birkaç kez okudum, sadece bir kapaktan diğerine doğrudan değil. Orijinal baskıyı okuduğumu belirtmeliyim. Şimdiye kadar çok sevdiğim bu güncellenmiş sürümü daha yeni okumaya başladım.”

“Belirli sorular ortaya çıktıkça cevapları her zaman Google’da bulabileceğinizi biliyorum ancak bu kitap, hamile kalmaya yardımcı olabilecek, hakkında düşünmemiş olabileceğiniz şeyleri gündeme getiriyor.”

“İlk kez anne olacaklar için çok faydalı bir kitap.”

“Bu kitabı seviyorum! Hamile kalmayı hayal bile etmemiş bir kadın olarak, kocamın ve benim hamile kalmaya hazırlanmamıza yardımcı oluyor. “Onun için” bölümlerini de seviyorum. Kocam okumaktan NEFRET EDİYOR ama bunlar kısa ve öz, yani o da benimle öğreniyor!”

Heidi Murkoff kimdir?

Heidi Murkoff, 44 dilde basılmış 43 milyondan fazla kopyasıyla, dünyanın en çok satan hamilelik ve ebeveynlik kitaplarının yazarıdır. WhatToExpect.com’un ve 20 milyon ebeveynden oluşan bir topluluk olan WhatToExpect uygulamasının yaratıcısı olan Murkoff, uygulamanın ilk yıl videolarının da yüzüdür. Sağlık kuruluşları ile ortak çalışmalar yaparak anne – bebek sağlığı ve güvenliği için toplumsal mesajlar verilmesine destek sağlıyor. Anne adaylarının sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirmesi ve güven içinde doğum yapabilmesi adına kâr amacı gütmeyen Ne Beklemeli Projesi’ni hayata geçirmiştir. Uzun yıllardır sürdürdüğü çalışmalar sayesinde 2022 yılında eşiyle birlikte Elizabeth ve Zachary Fisher Seçkin Sivil İnsani Yardım Ödülü’nü aldı.

Künye

Yayınevi: Epsilon Yayınevi
Kitap Adı: Bebeğinizi Beklemeden Önce Sizi Neler Bekler
Kitabın Orijinal Adı: What to Expect Before You’re Expecting
Yazar: Heidi Murkoff
Çevirmen: Nihal Tokinan Gökçe
Orijinal Dil: İngilizce
Dizi: Kurgu dışı
Tür: Sağlık – Anne bebek sağlığı
Basım Tarihi: 2023
Sayfa Sayısı: 352 sayfa
Ebat: 16 x 23,3 cm

Diğer yeni çıkan kitap tanıtımlarını okumak için tıklayın.

Yorumlar (0)

Yorumlar

Henüz Bir Yorum Yok

Be the first to review “Bebeğinizi Beklemeden Önce Sizi Neler Bekler – Heidi Murkoff”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Products