Yolun Sonu – Rachel Lynch

Kitap Yazarı:

Düzenleyen: Aslı Sabuncu

Başak Bingüler

Karanlık Oyun ve Derin Korku romanlarının yazarı Rachel Lynch’den etkisinden uzun süre kurtulamayacağınız nefes kesen bir hikâye daha: Kelly Porter serisinin üçüncü kitabı Yolun Sonu, The Kitap etiketiyle raflarda.

Sitede Yayınlanma Tarihi: 20 Eylül 2022
Kategoriler:

İnceleme

Lowesdale Kontu, Wasdale Malikânesi’nin salonundaki kirişlerde asılı bulunduğunda, herkes gittikçe yaşlanan aristokratın sonunda gençliğin ihtişamının peşinden koşmaktan bıkıp intihar ettiğini varsayar. Adli Tıp Uzmanı’nın cinayet belirtilerini fark etmesiyle de Dedektif Kelly Porter sırların ve yalanların hâkim olduğu bir dünyaya sürüklenir.

Bu arada iki genç yürüyüşçü kaybolur ve aramaya liderlik etmek Kelly’ye düşer. Ancak derine inildikçe, bu vakanın diğer çözülememiş kayıp vakalarıyla olan bağlantısı ortaya çıkar ve Kelly ile ekibi için zamana karşı bir yarış başlar.

Kısa süre sonra hem soruşturmalar hem de Kelly’nin kendi aile sırları onu Wasdale Malikânesi’ne götürür. Kelly’nin, Lakes’in en seçkin mülkünün duvarlarının arkasına gizlenmiş dolambaçlı gerçekleri keşfetmesi artık her zamankinden daha önemli hâle gelmiştir.

Rachel Lynch’in yeni romanı Kelly Porter serisinin üçüncü kitabı Yolun Sonu, The Kitap Yayınları etiketiyle bugün kitap satan her yerde!

Künye

Yayınevi: The Kitap Yayınevi
Kitap Adı: Yolun Sonu
Kitabın Orijinal Adı: Dead End
Yazar: Rachel Lynch
Çevirmen: Begüm Kovulmaz
Dil: Türkçe
Orijinal Dil: İngilizce
Dizi: Kurgu
Tür: Polisiye-macera
Basım Tarihi: 2022
Sayfa Sayısı: 312 sayfa
Ebat: 13.5×21 cm

Diğer yeni çıkan kitap tanıtımlarını okumak için tıklayın.

Yorumlar (0)

Yorumlar

Henüz Bir Yorum Yok

Be the first to review “Yolun Sonu – Rachel Lynch”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Products