Ev Arkadaşı – Sarah Bailey

Polisiye severlerin yeni gözdesi Sarah Bailey’in yazdığı aksiyon dolu yeni kitabı Ev Arkadaşı The Kitap Yayınları etiketiyle raflardaki yerini aldı.

 

Düzenleyen : Aslı Sabuncu / aslisabuncu01@gmail.com

Sitede Yayınlanma Tarihi: 23 Ağustos 2022
Kategoriler:

İnceleme

Karanlık Göl, Gecenin İçinden ve Unutulmuşlar Şehri’nin çok satan ödüllü yazarı Sarah Bailey, polisiye serisine aksiyon dolu yeni kitabı Ev Arkadaşı ile devam ediyor. Üç ev arkadaşı, biri ölü, biri kayıp ve diğeri cinayetle suçlanıyor.

Üç ev arkadaşı: Gizemli bir gecenin ardından ölü bulunan Evelyn, cinayetle suçlanan Alex ve ortadan kaybolan Nicole… O gece üç ev arkadaşı arasında gerçekten ne oldu? Genç gazetecinin katili amansızca araştırması ailesini tehlikeye atacak mı? Olive Groves ve kameramanı Cooper’ı zor, dolambaçlı bir dava bekliyor.

Bu üç kadının sırlarla dolu yaşamı ve “Ev Arkadaşı Cinayeti” davası Avustralyalılar için neredeyse on yıldır merak unsurudur. Genç bir gazeteci olan ve davayı senelerdir araştırmaktan vazgeçmeyen Olive Groves, kayıp kadının ölü bulunmasıyla bir kez daha olayların içine çekilir ama bu kez yalnız değildir. Mesleğini eski usullere göre yapmaya devam etmek isteyen Olive ile teknoloji çağının tüm inceliklerini bilen Cooper dava için artık bir aradadır.

“Ev Arkadaşı Cinayeti” ile ilgili yeni sırlar açığa çıkarken olaylar daha da karanlık hâle gelecek mi? O gece üç ev arkadaşı arasında gerçekten ne yaşandı? Tüm cevapları soluk soluğa okuyacağınız bu hikâyede bulacaksınız…

Neler dediler ?

Ev Arkadaşı, olay örgüsü ve karakterleriyle Bailey’nin bir diğer bağımlılık yaratacak romanı.”Publishers Weekly

“Melbourne sokaklarının rüzgârı sayfalarda canlanırken gerilim bir an olsun düşmüyor… Yazarın yeteneğine hayran kalmamak imkânsız.” –Good Reading

Sarah Bailey kimdir?

Sarah Bailey kitap yazmanın yanı sıra bir reklam yöneticisidir ve şu anda VMLY&R Melbourne’de Genel Müdür’dür. En bilinen romanları, Karanlık Göl, Gecenin İçinden ve Unutulmuşlar Şehri’dir. Sarah, iki küçük oğluyla birlikte Avustralya’nın Melbourne kentinde yaşıyor.

Künye
Yayınevi: The Kitap Yayınları
Eser Adı : Ev Arkadaşı
Kitabın Orijinal Adı: The Housemate
Yazar: Sarah Bailey
Çevirmen: Çiğdem Köfüncü
Orijinal Dil: İngilizce
Dizi: Kurgu
Tür: Polisiye
Basım Tarihi: 2022
Sayfa Sayısı: 448
Ebat: 13,50×21

Yeni çıkan kitap tanıtımlarını okumak için tıklayın.

Yorumlar (0)

Yorumlar

Henüz Bir Yorum Yok

Be the first to review “Ev Arkadaşı – Sarah Bailey”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir