Bookinton

Nitelikli iş kitapları ile tanıdığımız Boyner Yayınları güçlü bir eserle sesli kitap platformunda yerini aldı. Charles Duhigg’in çok satan kitabı Alışkanlıkların Gücü artık sesli kitap olarak Storytel’de.

Sema Adalar Utkueri

Pulitzer Ödülü sahibi, The New York Times yazarlarından Charles Duhigg’in yıllardır çok satanlar listelerinden inmeyen kitabı Alışkanlıkların Gücü, Boyner Yayınları aracılığıyla Storytel’de sesli kitap olarak da yerini aldı. 

Boyner Yayınları Koordinatörü Gülşen Heper, “Alışkanlıkların Gücü hem dünyada hem de Boyner Yayınları’ndan çıktığı günden itibaren ülkemizde çok sevilen ve çok satılan bir kitap oldu. Güncelliğini yitirmemiş olması ve uygulanabilir çözümler sunması nedeniyle sesli kitap dünyasına gireceğimiz ilk kitabımızın da Alışkanlıkların Gücü olmasını istedik. Yaşam biçimi haline getirdiğimiz alışkanlıklarımızla ilgili farkındalık oluşturan bu kitabı daha çok kişiye, farklı bir platformda da ulaştırabileceğimiz için çok mutluyuz,” dedi.   

Boyner Yayınları’nın ilk sesli kitabı Devlet Tiyatrosu sanatçısı Murat Turan Günay tarafından seslendirildi.

2013 yılında Random House Books’dan çıkan Alışkanlıkların Gücü (The Power of Habit: Why We Do What We Do, and How to Change), 2017 yılında Handan Balkara’nın çevirisiyle Boyner Yayınları tarafından dilimize kazandırılmıştı. 

Charles Duhigg kitabında alışkanlıkların kader olmadığını aksine dönüştürülebilir olduğunu savunuyor. Doğru alışkanlıkların insan hayatında ne kadar önemli bir rol oynadığını, alışkanlıkların kişileri, organizasyonları ve toplumları nasıl etkilediğini ve alışkanlıkların nasıl değiştirilebileceğini akıcı bir dille anlatıyor.

Diğer haberleri okumak için tıklayın.

1 Yorum

Bir Yorum Bırakın

Epostanız gözükmeyecek.