Özgürlük – Arne Dahl

Kitap Yazarı:
Yayınevi:

Düzenleyen: İlknur Akgül Ardıç

Webmaster

Çok satan polisiye romanlarının yazarı Arne Dahl, Sam Berger ve Molly Blom serisinin yeni kitabı Özgürlük” ile hep kitap’ta. İsveçli yazar “Özgürlük”te dedektif Sam Berger ve Molly Blom’un yeni maceralarını incelikli bir kurguyla aktarıyor.

 

Sitede Yayınlanma Tarihi: 2 Şubat 2022
Kategoriler: Etiketler:

İnceleme

Uluslararası çok satan romanların yazarı Arne Dahl, Sam Berger ve Molly Blom’un maceralarına bir yenisini daha ekliyor: Özgürlük. Üstelik Sam Berger bu sefer mutluluktan çok uzak…

Molly Blom iz bırakmadan kaybolmuş, muhtemelen karnında Sam’in çocuğuyla birlikte. Sam polislikten ayrıldıktan sonra geçimini sağlamak için önemsiz sigorta suçlarının peşinde koşturuyor. Bu ona ne maddi ne manevi açıdan yetiyor.

Ve bir gün Nadja isimli bir kadın, evinin önünden kaçırılıyor…

Sam’in o sıralar gittiği terapist kaçırılan kadının bulunması için Sam Berger’den yardım istiyor. Tek bir şart var: Polisin bu işe karışmaması lazım! Arayışı Sam Berger’i kayıp bir hazineye ulaştırıyor, yıllardır pek çok suçlunun hayalini kurduğu bir hazineye. Nadja bu işin neresinde peki? Kendi halinde bir kadın nasıl her şeyin ortasında olabilir? Peki bu korkunç olayla Molly Blom’un ne alakası var? Hepsi Dahl’ın Özgürlük’ünde.

KİTAP KÜNYESİ
Yayınevi: Hep Kitap
Özgün Adı: Friheten
Çevirmen: Murat Özsoy
Dizi: Dünya Edebiyatı
Tür: Polisiye-Gerilim
Sayfa Sayısı: 392

Diğer yeni çıkan kitapları incelemek için tıklayın. 

Yorumlar (0)

Yorumlar

Henüz Bir Yorum Yok

Be the first to review “Özgürlük – Arne Dahl”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Products