Gaip – Mahir Ünsal Eriş

Kitap Yazarı:
Yayınevi:

Düzenleyen: Begüm Saracel

Başak Bingüler

Gaip, ilk olarak sesli kitap uygulaması Storytel’de tefrika roman olarak yayımlandıktan sonra Mundi Kitap etiketiyle şimdi basılı formatta okurların kitaplığında yerini almaya hazır.

Sitede Yayınlanma Tarihi: 8 Kasım 2022
Kategoriler:

İnceleme

Gaip, tefrika roman geleneğini sesli kitapla buluşturan bir eser olarak Storytel’de 52 bölüm olarak yayımlandıktan sonra  yeniden düzenlenerek basılı kitaba dönüştürüldü ve okurlarla buluştu.

Eriş, okurlarını bir yandan trafik kazası sonucu hafızasını ve anılarını kaybetmiş bir adamın kendini bulma yolculuğuna çıkarırken bir yandan da iç içe geçmiş birçok hikâyeyi çözme heyecanına da ortak ediyor.

Peki, içindeki sesler kendisine anlatılan geçmişe inanmasına engel olursa merak onun için gerçeği bulmanın tek anahtarı olabilir mi?

Unutmaya, hatırlamaya, aileye ve memleketin siyasi hayatına dair heyecanlı bir okuma…

Arka Kapaktan

 Bir trafik kazasında hafızanızı kaybetmek, sizin için yepyeni bir hayat ihtimalinin kapısını aralar mı? Babalar ve oğulları arasındaki ezel ebed gerginliklerden bir huzur ihtimali çıkar mı? Tüm bunların kayıp Barnabas İnciliyle alakası ne peki?

Mahir Ünsal Eriş, Gaipte aileden memlekete, hafızadan siyasete köprüler kurarak ilerliyor. Kötülüğün doğasına dokunurken alışıldık kalıpları bir kenara bırakıyor. Değerlerimize ihanet etmek ağır bir yük de, hatırlanması gerekenleri unutmak başka bir ihanet değil mi?

Merakımıza bir fener gibi sarılırsak belki de yolu bulabiliriz…

Künye
Yayınevi: Mundi
Kitap Adı: Gaip
Yazar: Mahir Ünsal Eriş
Orijinal Dil: Türkçe
Dizi: Kurgu
Tür: Roman
Basım Tarihi: 2022
Sayfa Sayısı: 248 sayfa
Ebat: 13,5 x 21 cm

Diğer yeni çıkan kitap tanıtımlarını okumak için tıklayın.

Yorumlar (0)

Yorumlar

Henüz Bir Yorum Yok

Be the first to review “Gaip – Mahir Ünsal Eriş”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Products