Tatilde Tanıştığımız İnsanlar – Emily Henry

Düzenleyen: Özlem Gökbel

Webmaster

New York Times Çoksatan Listesi’nin bir numarası Emily Henry’den kalplerinizi ısıtacak bir tatil romanı: Tatilde Tanıştığımız İnsanlar, Gizem Gül’ün çevirisi ile Epsilon Yayınevinden çıkarak raflarda yerini aldı!

Sitede Yayınlanma Tarihi: 30 Ağustos 2022
Kategoriler:

İnceleme

Geçtiğimiz sene Goodreads’te, romantik kurgu kategorisinde “okurun seçimi” ödülünü alan Tatilde Tanıştığımız İnsanlar, insanın gerçek evini aramasına ve onu bulduğunda da iki kişilik muhteşem bir dünya yapmasına dair samimi, eğlenceli, yaz tatili tadında, unutulmaz bir aşk ve arkadaşlık hikâyesi…

Emily Henry’nin ödüllü kitabı, yaz tatilinizin en keyifli eşlikçisi olacak!

Poppy ve Alex, neredeyse hiçbir ortak noktası olmayan iki yakın arkadaş. Poppy çalıştığı derginin karşıladığı tatillerde dünyayı gezmekten, yeni insanlar tanımaktan büyük keyif alıyor, Alex ise evde oturup kitap okurken yeterince mutlu. Poppy ele avuca sığmaz bir gezi yazarı, Alex ise içe dönük ve yardımsever bir öğretmen.

Ne kadar uyumsuz olsalar da on yıldır her yaz birlikte muhteşem tatillere giderler ve çok eğlenirlerdi. Ancak iki yıl önce Hırvatistan tatilinde her şeyi berbat ettiklerinde arkadaşlıklarını sürdürmeleri neredeyse imkânsız oldu. O günden beri hiç konuşmadılar.

Şimdi önlerinde yepyeni bir tatil fırsatı var. Bu tatile çıkmayı başarırlarsa ikisi de hayatları boyunca kaçtıkları şeyle yüzleşecek: Aşkla!

Emily Henry kimdir?

Emily Henry, ergenler ve yetişkinler için aşk ve aile üzerine yazıyor. Hope College ve New York Center for Art and Media Studies’te yaratıcı yazarlık okudu. Şimdi vaktinin çoğunu Cincinnati, Ohio ve Kentucky’de geçiriyor.

KÜNYE
Yayınevi: Epsilon
Yazar: Emily Henry
Eserin Orijinal Adı: People We Meet on Vacation
Orijinal Dili: İngilizce
Çevirmen: Gizem Gül
Dizi: Dünya Edebiyatı   
Tür:  Çağdaş Roman
Sayfa Sayısı: 324
Ebat: 13,5 x 21 cm
Kâğıt Türü: 2.Hamur
TR Baskı: Temmuz 2022

Diğer yeni çıkan kitap tanıtımlarını okumak için tıklayın.

Yorumlar (0)

Yorumlar

Henüz Bir Yorum Yok

Be the first to review “Tatilde Tanıştığımız İnsanlar – Emily Henry”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Products