Sobe – N.G. Kabal

Düzenleyen: İmre Polat

Peşinden gidilecek şüpheler, gün yüzüne çıkmayı bekleyen sırlar ve ters köşelerle dolu olan, N.G. Kabal’ın kaleme aldığı Sobe Martı Yayınları etiketiyle şimdi satışta.

Sitede Yayınlanma Tarihi: 30 Kasım 2022
Kategoriler:

İnceleme

“Sırları karanlık yapan onları ne kadar uzun süre sakladığınızdır. Ve bazı sırlar sizi suç ortağı yapar.”

Ophelia Valley kasabası beklenmedik bir tutuklamayla çalkalanırken tehlike hâlâ devam etmekte. Ansel, Madie, Kylie’nin arkadaşlığı da diğer her şey gibi sarsıldı. Kızlar şimdi kendi sırları ve kimlik arayışlarının peşinde. Dedektif Wallace bildiği ama kanıtlayamadığı gerçeklerle köşeye sıkıştı.

Şüphe hepsini içten içe yiyip bitirirken hatalar ardı ardına sıralanacak. Sırlar açığa çıkacak, beklenmedik yüzleşmeler yaşananlardan daha ağır olacak. Çember daraldı ve birine güvenmek hiç olmadığı kadar zor.

“İşte en başından beri atladığımız, kaçırdığımız şey bu. Ansel bir şeyler gizliyor, hepiniz bir şeyler gizliyorsunuz ama herkesin en büyük yalanı Dylan OcConer’ın kasabadan ayrılma sebebi. Kaçınız buna dahilsiniz, hanginiz gerçekten bilmiyorsunuz henüz bilmiyorum ama bütün oklar onu gösteriyor ve bu aralar sen de hedef tahtasında sık sık onun yanında görünüyorsun.”

N.G.Kabal Kimdir?

Nagihan G. Kabal 1994 yılında İstanbul’da doğdu. Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Mimarî Restorasyon eğitimi alan Kabal, 16 yaşındayken ilk uzun romanı Gecenin Hikâyesi Aylema’yı yazdı. Bir yıl sonra kaleme aldığı Bugün Adımı Sen Koy kitabı ise 2018 yılında yayımlandı. Yazar, fantastik türde yazdığı ilk kitabını devam ettirdi ve serinin devamı olan Gecenin Hikâyesi Aşeka 2019 yılında yayımlandı. Gecenin Hikâyesi Dora, Lordlar ve Varisler, Krallar ve Soytarıları ve yazdığı daha birçok kitapla okurların ilgiyle takip ettiği bir yazar.

KÜNYE

Yayınevi: Martı Yayınları
Kitap Adı: Sobe
Yazar: N.G. Kabal
Tür: Polisiye
Basım Tarihi: 2022
Sayfa Sayısı: 440
Ebat: 13,5 x 21 cm

Diğer yeni çıkan kitap tanıtımlarını okumak için tıklayın.

Yorumlar (0)

Yorumlar

Henüz Bir Yorum Yok

Be the first to review “Sobe – N.G. Kabal”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir