Manifest Et Dünyanı Değiştir – Gill Thackray

Düzenleyen: İmre Polat

Son zamanların pozitif düşünce tarzı ve yeni sağlıklı yaşam trendi olarak bilinen Manifesting kavramını ve hayatımıza olan etkilerini ele alan Gill Thackray’ın yazdığı Manifest Et Dünyanı Değiştir, Flipper Yayıncılık etiketiyle tüm kitapçılarda ve kitap satış sitelerinde okuyucuyla buluştu.

Sitede Yayınlanma Tarihi: 7 Nisan 2023
Kategoriler:

İnceleme

İçinde değişim olan her şey bir parça zordur; özellikle dilimize yerleşen olumsuzluklarla örülü alışkanlıkları değiştirmek söz konusu olduğunda daha da zordur ama imkânsız değildir.

Tam bu noktada karşımıza çıkan “manifest etmek” de istediğiniz şeyleri çeşitli uygulamalarla hayatınıza çekebileceğinizi söyleyen bir yöntem, dahası evrenle aranızda yaptığınız bir iş birliğidir. Bu kavram, elbette hayallerinizi bir gecede gerçekleştirmeyecek ancak hayal ettiğiniz şeylere doğru düşüncelerinizden ve söylemlerinizden başlayarak yapıcı adımlar atmanıza yardımcı olacak.

Unutmayın ki düşünceleriniz, söylemleriniz, enerjinizle birlikte bu yolda atacağınız somut adımlar gerçekliğinizi yaratabilecek tezahürdür.

Tanıtım bülteninden

“Yaratımın gücünü keşfetmek için adım atın ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için Manifest Et kitabını okuyun!”

“Manifesting son zamanlarda TikTok’tan Vogue’a kadar her yerde konuşulan, yepyeni bir sağlıklı yaşam trendi. Ancak bu kavram uzun yıllardır hayatımızda ve multi-milyon kopya satan The Secret kitabıyla da ün kazandı.”

Manifest Et Dünyanı Değiştir, meditasyon, dolunay ritüelleri, kristal iyileştirme ve çakraları dengeleme gibi geleneksel yöntemlerin yanı sıra modern yaklaşımlardan da ilham alarak hazırlandı.

Kitabın yazarı, deneyimli bir farkındalık koçu olan Gill Thackray, transpersonal psikoloji ve manifest etme konusunda en güncel tavsiyeleri sunuyor. Kitabın özel tasarımı, hızlı ve kolay bir şekilde manifest etme yaşam tarzını benimsemek isteyen herkese hitap ediyor.

Özellikle zamanı kısıtlı ancak sağlıklı yaşam tutkusundan vazgeçemeyenlere hitap eden bu kitap, mutlaka okunması gereken bir rehber niteliği taşıyor.”

Gill Thackray kimdir?

Gill Thackray bir farkındalık öğretmeni, iş psikoloğu, koç ve yazardır. Birleşmiş Milletler, Birleşik Krallık Hükümeti, Spotify, Londra Ekonomi Okulu ve Nijerya İletişim Bakanlığı da dahil olmak üzere performansı, yeniliği ve stratejiyi geliştirmek için yüzlerce kuruluşla çalıştı. Farkındalık çalışmalarında yüksek lisans yaptı ve Uluslararası Farkındalık Öğretmenleri Derneği tarafından profesyonel olarak akredite edilmiştir. Kişilerarası psikoloji alanında eğitim almaya ve sinirbilimi neo-şamanizmle birleştiren The Four Winds’de usta bir enerji tıbbı uygulayıcısı olarak devam ediyor.

Künye

Yayınevi: Flipper Yayıncılık
Kitap Adı: Manifest Et Dünyanı Değiştir
Kitabın Orijinal Adı: How to Manifest
Yazar: Gill Thackray
Çevirmen: Sema Adalar Utkueri
Orijinal Dili: İngilizce
Dizi: Kurgu Dışı
Tür: Kişisel Gelişim & Farkındalık
Basım Tarihi: 2023
Sayfa Sayısı: 128 sayfa
Ebat: 14.7 x 19 cm

Diğer yeni çıkan kitap tanıtımlarını okumak için tıklayın.

Yorumlar (0)

Yorumlar

Henüz Bir Yorum Yok

Be the first to review “Manifest Et Dünyanı Değiştir – Gill Thackray”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir