Özlem Gökbel

Özlem Gökbel

ATV’de habercilikle başladığı kurumsal hayatına Marka Yönetimi ve İletişim alanında uzun yıllar çalışarak devam eden Özlem Gökbel, 2010 yılından bu yana kendi kurduğu şirketinde ağırlıklı olarak Sanat ve Leisure konularında İletişim Danışmanlığı yapıyor.

Bu uğraşının paralelinde son 22 yıldır bir derginin A’dan Z’ye tüm yönleri ile ilgilenerek, Dergi Yönetimi konusunda da uzmanlaştı. Ayrıca sanat, sanat tarihi, sanat terapisi, sinema, yazarlık, konuşmacılık ve eğitmenlik, beyin ve nörobilim, ileri editörlük gibi konularda pek çok seminer ve sertifikalı eğitim programına katıldı.

Kendi bloğu, sosyal medya ve Medium gibi platformlarda içerik de üreten Gökbel, Onedio.com / Yazio için köşe yazıları da yazıyor.

  • İstanbul Üniversitesi - İktisat Fakültesi - Ekonometri
  • Marka Yönetimi, Pazarlama İletişimi, Habercilik, Dergicilik
  • Mastercamp Konuşmacılık ve Eğitmenlik Okulu (Uluslararası ICF CCE onaylı), Türsak - Sinema Atölyesi, Istanbul Institute - Yaratıcı Yazarlık, Istanbul Institute - Editörlük Eğitimi, Sanat Terapisi, Beyin Antrenörlüğü, Beyin/Nörobilim üzerine çeşitli eğitim ve seminerler, BAUSEM-Istanbul Institute - Eğitimde Hikâyeleştirme, BAUART - Kültür ve Sanat Disiplinleri-Mini MBA / Sanat Pazarlaması ve İletişim, Sema Kaygusuz ile Edebiyat Atölyesi, Türkiye Yayıncılar Birliği - Editörlük Eğitimi, Türkiye Yayıncılar Birliği - İleri Editörlük Eğitimi
  • 10 Yıl ve Üzeri
  • Her detayı ile dergi yönetimi, Geliştirici Editörlük, Proje Editörlüğü, İçerik Üreticiliği

Kitap İncelemeleri