Yüz Akımız Yüz Kadın – Ayla Erdim

Düzenleyen: Aslı Güntan

Begüm Saracel

Bugüne kadar pek çok başarıya imza atmış bir iş insanı olan Ayla Erdim’in 100 kadının başarı öyküsünü anlattığı Yüz Akımız Yüz Kadın – Gurur ve İlham Veren Kadınlar, A7 Kitap etiketiyle okuyucuyla buluştu.

Sitede Yayınlanma Tarihi: 18 Mart 2023
Kategoriler:

İnceleme

Başarı tesadüf müdür? Yoksa şans mı? Ayla Erdim’e göre ikisi de değil. Yüz Akımız Yüz Kadın kitabında Erdim, başarının ancak mücadele ederek ve zorlu yollardan geçerek elde edilen bir şey olduğunu göstermeye çalışıyor.

Kitapta tam 100 kadının yaşam öyküsüne yer verilmiş ve her birinin öyküsü tek bir yerde ortaklaşıyor: mücadele. Yaşam, özellikle de kadınlar için hiçbir zaman kolay olmamıştır. Bu nedenledir ki her başarılı kadının geçmişinde aşılan türlü zorluklar ve verilen savaşlar vardır. Kendisi de başarılı bir iş insanı olan Ayla Erdim, anlattığı bu hayat hikâyeleriyle geleceğin başarılı kadınlarına ilham olmayı ve onları cesaretlendirmeyi hedefliyor.

Bir kez daha Yüz Akımız Yüz Kadın kitabı çıkarmayı hedefleyen A7 Kitap, kadın okurlarından başarı öykülerini paylaşmalarını bekliyor.

Arka kapaktan

Kitabımızda yer alan yaşam mücadeleleri, başarı öyküleri aslında birer kahramanlık öyküsüdür. Sizin daha yeni ve daha iyi yaşam öykünüz için rehberlik edecektir. Bu kitapta başarının sırrını çözen kadınlar bir arada, gurur ve ilham veren kadınlar yan yana… Kitabımızda yer alan kadınlarımızın her birinin öyküsünü okuduğunuzda, hiçbirinin başarısının tesadüf olmadığını veya altın tepside onlara sunulmamış olduğunu göreceksiniz. Hiçbirinin ağzında gümüş kaşıkla doğmadığına tanıklık edeceksiniz. Bu kitapta size yol gösterecek yaşam öyküleri ve başarı modelleri ile önce ayaklarınız üzerinde durduğunuz gibi yapabileceğinize inanacak ve haykırırcasına, ruhunuza işlemişçesine, başarınızın gerçeğiniz olduğuna tanıklık edeceksiniz.

İkinci yüz akımız 100 kadın kitabı sizlerin öykülerini bekliyor. Günümüz ve geleceğimize ışık tutan yaşam öykülerinin aydınlattığı yolda sizlerin başarı öykülerini yayınlamak üzere sabırsızlanıyoruz. Ve diyoruz ki; kadınlar dünyamızın güneşi…

Hikâyenizi bizlerle paylaşın ışığınızı birlikte yayalım.

Ayla Erdim kimdir?

İstanbul Ticaret Üniversitesi’nden mezun olan Ayla Erdim, 1998 yılında İstanbul’daki Mavia Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı Şirketi’ni kurdu ve günümüze kadar da yöneticiliğini yaptı. Aynı zamanda RUYİAD’ın (Rumeli Yönetici ve İş İnsanları Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı’dır. Bugüne kadar pek çok gönüllülük faaliyetinde aktif rol alan Ayla Erdim, Martı Kadın ve Çocuk Derneği, Tomurcuk Eğitim Kültür Kooperatifi ve Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) gibi çeşitli dernek ve vakıfların yönetim kadrosunda da bulundu. Erdim, özellikle gençlerin, kadın ve çocukların eğitimine önem vererek  bu konuyla ilgili pek çok projenin içerisinde yer aldı.

Künye

Yayınevi: A7 Kitap
Kitap Adı: Yüz Akımız Yüz KadınGurur ve İlham Veren Kadınlar
Yazar: Ayla Erdim
Dizi: 
Kurgu Dışı
Tür: 
Biyografi
Basım Tarihi: 2023
Sayfa Sayısı: 
274 sayfa
Ebat: 
16,5 x 24 cm

Diğer yeni çıkan kitap tanıtımlarını okumak için tıklayın.

Yorumlar (0)

Yorumlar

Henüz Bir Yorum Yok

Be the first to review “Yüz Akımız Yüz Kadın – Ayla Erdim”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Products