Tweet Savaşları – Emma Lord

Kitap Yazarı:
Yayınevi:

Düzenleyen: İlknur Akgül Ardıç

Webmaster

Forbes’un “en iyi genç yetişkin romanlarından” olarak nitelediği, Emma Lord tarafından kaleme alınan Tweet Savaşları, Epsilon Yayınevi’nden çıktı.

Sitede Yayınlanma Tarihi: 2 Şubat 2022
Kategoriler: Etiketler:

İnceleme

“Çılgın aromalı milkshakeler, unutulmaz gülümsemeler ve el sıkışmaları bir yana, Pepper’ın hâlâ düşman olduğunu unutmamalıydım. Kazanmam gereken bir Twitter savaşım vardı.”

Big League Burger ve Girl Cheesing. Söz konusu meşhur bir ızgara peynir tarifi olunca birbirine düşman kesilen iki işletme. Pepper Evans ve Jack Campbell da bu aile işletmelerinin Twitter’da viral olan kavgalarının iki cephesi. Bu iki genç “ızgara peynir iki kişinin hayatını nasıl değiştirebilir,” sorusunun cevabını keşfetmek üzereler. Emma Lord’un Tweet Savaşları (Tweet Cute) romanı, büyüme sancılarına, hayatın sunduğu acı tatlı sürprizlere dair bol kinaye ve yemek tarifi içeriyor.

Kitabı ünlü yazarlar da yorumlamış. Yazar Emily Wibberley ve Austin Siegemund Broka, “Twitter çağına adapte edilmiş muzip bir romantik komedi. Aile baskısını ve büyümeyi çevirim içi rekabet üzerinden, son derece derin iç görülerle sunan bu kitap gerçekten komik,” diyorlar.

Yazar Kacen Callender ise kitabı şöyle anlatmış, “Komik ve çok sevimli bir romantik komedi. Ergenlik çağının sesi olma konusunda son derece başarılı. Bu yaşların kırılganlığını ve saflığını çok yerinde anlatıyor; karakterler uzun yıllardır arkadaş olduğunuz insanlar gibi hissettiriyor. Okuyucular Pepper ve Jack’in âşık olmaları beklentisiyle, kitabın başından sonuna kadar tezahürat tutacak.”

KİTAP KÜNYESİ

Yayınevi: Epsilon Yayınevi
Özgün Adı:
Tweet Cute
Çevirmen:
Kardelen Genç
Editör:
Mina Maraşlıgil
Dizi:
Dünya Edebiyatı
Tür:
Roman
Sayfa Sayısı:
328 Sayfa

Diğer yeni çıkan kitapları incelemek için tıklayın. 

Yorumlar (0)

Yorumlar

Henüz Bir Yorum Yok

Be the first to review “Tweet Savaşları – Emma Lord”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Products