Kadın Orgazmı – Selcen Bahadır

(1 Yorum)
Kitap Yazarı:
Yayınevi:

Düzenleyen: Aslı Sabuncu

Webmaster

Cinsel tıp uzmanı Dr. Selcen Bahadır’ın kaleme aldığı ve kadın cinsel hazlarını ve orgazmı keşfetmek için okuyuculara bir yol haritası sunan Kadın Orgazmı kitabı Destek Yayınları’ndan çıktı.

Sitede Yayınlanma Tarihi: 15 Eylül 2022
Kategoriler:

İnceleme

Kadın Cinselliğine Dair Merak Edilen ve Öğrenilmesi Gereken Her Şey

“Bu kitap yıllarca yok sayılan, sonralarda hor görülen, konuşulması ayıp sayılan, konuşanın duymazdan gelindiği, konuşulana gizlice kulak kabarttığımız, konuşmaya çekindiğimiz klitoris ve kadın orgazmı üzerine yazılmıştır.”

Bugüne kadar cinsellik adına öğrendiğiniz yanlış bilgilerle vedalaşmaya hazır olun!

Özellikle kadın cinselliği üzerine akıllardaki tüm sorulara yanıt veren bu kitabı okuduktan sonra hem kendinizi hem de partnerinizi daha iyi tanıma olanağı bulacaksınız. Dr. Selcen Bahadır’ın sağlıklı, güvenli ve keyifli cinselliğin şifrelerini paylaştığı kitabıyla kadın orgazmının tıbbi, sosyal ve psikolojik yönlerini rahatlıkla kavrayacaksınız…

“Yani bu kitap, kadın bedeninin sırlarını öğrenmek, anlamak ve çözmek isteyenler; kendi bedeninin keyfini sürmek isteyen kadınlar, kadın partneri ve onun bedenini tanımak isteyenler için.”

Arka Kapak Yazısı

“Orgazm, hayatı yaratan ve onu yaşamaya değer kılan evrendeki büyük patlama gibidir.”

– Chloe Thurlow

“Bu kitabı sadece kadınlar değil, tüm cinsiyet kimliklerine sahip bireyler okumalıdır. Yine bu kitabı sadece klitorisi olanlar değil, klitorisi tanımak isteyenler de okumalıdır.”

Cinsiyet kimliği ve cinsel yönelimden bağımsız olarak kadın cinselliğini, orgazmını ve orgazmın başkenti klitorisi anlamak, yıllardır süregelen cinsel eşitsizliğin önüne geçmek için önemlidir.

Orgazmın püf noktalarını, mastürbasyonun amacını ve inceliklerini, seks oyuncaklarının yarattığı devrimi bilimsel veriler doğrultusunda herkesin anlayacağı bir dilde aktaran bu kitap, kadın cinselliğini ve klitorisi keşfetmenize, anlamanıza ve size zorla göz ardı ettirilmeye çalışılan cinsel hazzınıza sahip çıkmanıza yardımcı olacak.

Cinsel tıp uzmanı Dr. Selcen Bahadır’ın kaleme aldığı Kadın Orgazmı, kadın cinsel hazlarını ve orgazmı keşif için sizlere bir yol haritası sunuyor.

Künye
Yayınevi: Destek Yayınları
Kitap Adı: Kadın Orgazmı
Kitabın Alt Başlığı: Kadın Cinselliğine Dair Merak Edilen ve Öğrenilmesi Gereken Her Şey
Yazar: Dr. Selcen Bahadır
Dil: Türkçe
Dizi: Kurgu dışı
Tür: Güncel
Basım Tarihi: 2022
Sayfa Sayısı: 208 sayfa
Ebat: 13.5×21 cm

Diğer yeni çıkan kitap tanıtımlarını okumak için tıklayın.

Yorumlar (1)

Kadın Orgazmı – Selcen Bahadır için 1 değerlendirme.

  1. Ozlem Gokbel

    Önemli bir konu. Bugün artık özgürce konuşulduğu için -geç de olsa- ne mutlu bize.

Ortalama Puan

5.00

1 Yorum
5 Yıldız
100%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Products