Bu Tariflerle Gebe Kalınır – Prof. Dr. Gökalp Öner

Kitap Yazarı:
Yayınevi:

Düzenleyen: Aslı Sabuncu

Başak Bingüler
Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Gökalp Öner’in sağlıklı bir hamilelik dönemi için lezzetli tariflerinin yer aldığı Bu Tariflerle Gebe Kalınır isimli kitabı Destek Yayınları etiketiyle raflardaki yerini aldı.
Sitede Yayınlanma Tarihi: 26 Eylül 2022
Kategoriler:

İnceleme

Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Gökalp Öner, “Günümüzde sağlıksız beslenme ve giderek artan kötü alışkanlıklar kısırlık oranlarını artırdı. Bu kitapla bilimsel olarak etkin vitamin ve mineralleri içeren besinlerle Türk kültürüne uygun tarifler geliştirdik ve bu şekilde sağlıklı beslenme için bir rehber kitap olarak planladık. Ayrıca bize çocuk istemi ile başvuran çiftlerimizin en çok sorduğu soru olan ‘Nasıl beslenmeliyiz ?’in en bilimsel ve lezzetli hâlini bu kitapta anlattık. Sizler için gebe kalabilmede en etkin besinleri bir araya getirerek lezzetli ve hem kadın yumurtasına hem de erkek spermine fayda sağlamaya yönelik tarifler oluşturduk. Hem erkek hem kadın için bilimsel besinlerin lezzetli buluşması ile dünyada ilk kez sağlıklı gebeliğe giden yolun tariflerini sunuyoruz.

Oluşturduğumuz lezzetli ve pratik tariflerle nasıl gebe kalınacağı ve gebeliğinizin nasıl sağlıklı bir şekilde devam edeceğinin sırrını veriyoruz. Nasıl beslenmeliyim? Ne şekilde beslenirsem daha rahat gebe kalırım? Hangi vitaminleri tüketmeliyim? Gebe kaldıktan sonra beslenmem nasıl olmalı? soruların cevapları bu kitapta…”

Künye
Yayınevi: Destek Yayınları
Kitap Adı: Bu Tariflerle Gebe Kalınır
Yazar: Gökalp Öner
Dil: Türkçe
Dizi: Kurgu dışı
Tür: Yemek
Basım Tarihi: 2022
Sayfa Sayısı: 112 sayfa
Ebat: 16.5 x 24 cm

Diğer yeni çıkan kitap tanıtımlarını okumak için tıklayın.

Yorumlar (0)

Yorumlar

Henüz Bir Yorum Yok

Be the first to review “Bu Tariflerle Gebe Kalınır – Prof. Dr. Gökalp Öner”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Products