Babalığın Kitabını Yazanlar – İlker Gezici

Kitap Yazarı:
Yayınevi:

Düzenleyen: Özlem Gökbel

Webmaster

Pek çok tanınmış ismin babalık serüveninin yer aldığı, ödüllü gazeteci İlker Gezici tarafından kaleme alınan “Babalığın Kitabını Yazanlar” kitabı, Sahi Kitap etiketi ile D&R Kanyon’da düzenlenen bir lansman ve ilk imza günü ile okuyucularla buluştu.

Sitede Yayınlanma Tarihi: 18 Haziran 2022
Kategoriler:

İnceleme

Pandemide çocuklarıyla daha çok vakit geçirme imkânı bularak kitaba başlayan İlker Gezici, bu kitapta 20 babanın babalık serüvenini, kendi babaları ile kurdukları iletişimi çocuklarına nasıl yansıttıklarını, eski ve yeni kuşak arasındaki baba-çocuk ilişkilerinin farklarını okuyucuyla paylaşıyor.

20 baba ile özel bir yolculuk

Babalığın Kitabını Yazanlar‘da Alper Kul, Burak Kut, Bülent İnal, Bülent Polat, Bülent Şakrak, Çetin Altay, Engin Altan Düzyatan, Engin Hepileri, Fettah Can, Kubat, Murat Akkoyunlu, Necip Memili, Ozan Akbaba, Özgün, Sarp Apak, Serkan Çağrı, Serkan Kaya, Ümit Erdim, Yıldıray Şahinler ve Yunus Emre Yıldırımer’in baba olma süreçleri özgün hikâyelerle okuyucuya aktarılıyor.

Artık yeni nesil babaların doğumhaneye girmeleri gibi, bugün çoğu şeyin farklı olduğundan da bahsedilen kitapta, baba olmak isteyen herkesin faydalanabileceği bilgiler mevcut.

Arka kapaktan

Baba kelimesinin içini doldurabilen sanatçılardan babalığa dair…
Bu kitapta yirmi sanatçının babalık öyküsünü bulacaksınız.
Baba olacaklarını öğrendikleri an hissettiklerini, bebeklerini ilk kucaklarına aldıklarında akıllarından geçenleri, onlarla ilgili sevinçlerini, korkularını, hayallerini öğreneceksiniz.
Çocuklarının dünyalarını keşfedebilmek için neler yaptıklarına ve kendi babalarıyla olan ilişkilerine tanıklık edeceksiniz.
İlker Gezici’nin kaleminden yirmi sanatçının baba olma öyküsünü içeren Babalığın Kitabını Yazanlar’da her ebeveyn kendinden bir parça bulacak.

KÜNYE
Yayınevi: Sahi Kitap
Yazar: İlker Gezici
Şef Editör: Cem Tunçer
Kapak Tasarım: Gülay Tunç
Sayfa Sayısı: 224
Ebat: 14 x 21 cm
Yayın Tarihi: Haziran 2022

Diğer yeni çıkan kitap tanıtımlarını okumak için tıklayın.

  

Yorumlar (0)

Yorumlar

Henüz Bir Yorum Yok

Be the first to review “Babalığın Kitabını Yazanlar – İlker Gezici”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Products